Upravit stránku

Neuraxpharm je evropským lídrem v léčivech pro poruchy postihující centrální nervový systém (CNS). Za 35 let jsme získali zkušenosti na mezinárodních CNS trzích a jako specialisté v této oblasti přinášíme do našeho výzkumu a konečných produktů široké a jedinečné znalosti.

Náš cíl

Jsme odborníky v inovaci stávajících lékových forem a modernizaci nových produktů, abychom pacientům s neurologickými a psychickými poruchami zajistili vyšší kvalitu života.

Našimi základy jsou odbornost, vědecká přesnost, kvalita a vytrvalost.

Chápeme, že poruchy centrálního nervového systému mají velký vliv na to, jak se člověk cítí, chová, přemýšlí a jak se chová k druhým. Nic nás nemotivuje víc než zvyšování kvality lidského života a neúnavně pracujeme ruku v ruce s lékaři a vědeckými komunitami v celé Evropě.

 

Co děláme

Naše portfolio zahrnuje více než 120 molekul pokrývajících různé možnosti léčby deprese, úzkosti, Parkinsonovy choroby, Alzheimerovy choroby, epilepsie, schizofrenie/psychózy a dalších poruch centrálního nervového systému.

Jako doplněk našeho portfolia CNS produktů nabízíme doplňky stravy, jako jsou probiotika a nutraceutika. Fyziologické účinky těchto přípravků pomáhají udržet normální funkci mozku, nervového systému a psychické funkce a podpořit důležité činnosti osy střevo-mozek.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti